hamburger icon
close menu icon

Siedem hoteli Fairfield by Marriott otworzy się w Japonii w 2023 roku

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Marka Fairfield by Marriott zapowiedziała siedem spodziewanych otwarć w 2023 roku w Japonii, które dołączą do portfolio już działających 22 hoteli Fairfield by Marriott w tym kraju. Nowe hotele będą zlokalizowane wzdłuż krajowych przydrożnych miejsc postojowych w prefekturach Hyogo, Kagoshima, Okayama, Saga, Kumamoto i Fukuoka w południowym regionie Japonii, gdzie podróżni mogą odkrywać ukryte skarby kultury i historii. Projekt Fairfield by Marriott „Michi-no-Eki” ma na celu ułatwienie dostępu do wielu japońskich atrakcji poza utartymi szlakami, oferując komfortowy pobyt w hotelu wzdłuż krajowych dróg ekspresowych.

image

Pokój w Fairfield by Marriott Hyogo Tajima Yabu

Cieszymy się, że możemy rozszerzyć markę w Azji o siedem nowych hoteli Fairfield, które mają zostać otwarte w Japonii w tym roku” — powiedziała Diane Mayer, wiceprezes i globalny lider marki, Classic Select Brands, Marriott International. „Fairfield słynie z wyjątkowej spuścizny w portfolio Marriott Bonvoy i nie możemy się doczekać spełnienia obietnicy serdecznej gościnności i zachęcających wrażeń dla gości, którzy odkrywają wschodzące destynacje w całej Japonii”.

Fairfield by Marriott został stworzony na zasadach ciepła, wygody i prostoty. Marka została zainspirowana Farmą Fairfield w górach Blue Ridge w Wirginii w USA ze względu na zapierające dech w piersiach naturalne widoki i dźwięki, regenerujące miejsce, które reprezentuje prostotę, równowagę i wygodny styl życia. Spokojna estetyka, ciepłe palety kolorów i prosta filozofia projektowania wykorzystują kombinację naturalnych materiałów i odcieni kolorów, aby przedstawić połączenie między otoczeniem a wnętrzem, oddając hołd początkom marki w Fairfield Farm. Pokoje gościnne mają powierzchnię od 21 do 25 metrów kwadratowych i są wyposażone w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz zajmującą mało miejsca kabinę prysznicową.

Siedem nowych hoteli Fairfield by Marriott w Japonii, które mają zostać otwarte w 2023 roku, to:
- Fairfield by Marriott Hyogo Tajima Yabu (88 pokoi, otwarcie 24 stycznia 2023 r.)
- Fairfield by Marriott Hyogo Awaji Higashiura (87 pokoi, planowane otwarcie latem 2023 r.)
- Fairfield by Marriott Kagoshima Tarumizu (95 pokoi, otwarcie wiosną 2023 r.)
- Fairfield by Marriott Okayama Tsuyama (78 pokoi, otwarcie wiosną 2023 r.)
- Fairfield by Marriott Saga Ureshino Onsen (84 pokoje, planowane otwarcie latem 2023 r.)
- Fairfield by Marriott Fukuoka Ukiha (51 pokoi, planowane otwarcie latem 2023 r.)
- Fairfield by Marriott Kumamoto Aso (93 pokoje, planowane otwarcie jesienią 2023 r.)

„Projekt Fairfield by Marriott Michi-no-Eki ma na celu stworzenie zasięgu hoteli rozciągających się od zaśnieżonych regionów Japonii na północ po jej południowe prefektury, gdzie podróżni mogą zatrzymać się i dobrze wypocząć podczas zwiedzania wielu atrakcji historycznych i kulturowych, przeżywania doznań kulinarnych i odkrywania miejsc naturalnych w każdym regionie” — powiedział Masahiro Taguchi, dyrektor projektu Fairfield by Marriott z portfolio Michi-no-Eki. „Goście mogą spodziewać się przyjemnego i bezproblemowego doświadczenia za każdym razem, gdy meldują się w hotelu Fairfield”.

Źródło: Marriott

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda