hamburger icon
close menu icon

Hyatt kończy proces przejęcia Dream Hotel Group

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Hyatt Hotels Corporation ogłosiła zakończenie przejęcia marki hoteli Dream Hotel Group i platformy zarządzania, włączając do portfela Hyatt tętniące życiem portfolio lifestylowych marek hotelowych – w tym Dream Hotels, The Chatwal i Unscripted Hotels. Przejęcie typu asset light obejmuje 12 hoteli lifestylowych (dziewięć zarządzanych i trzy licencjonowane) oraz 24 podpisane długoterminowe umowy o zarządzanie hotelami, które mają zostać otwarte w przyszłości.

image

Obiekty Dream Hotel Group znane są z progresywnego designu oraz tętniących życiem restauracji i klubów nocnych, które są duszą każdego hotelu. Oferują one wyjątkowe i autentyczne doświadczenia gościnności oparte na pomysłowych aktywacjach i przestrzeniach, które inspirują kreatywność i działają jako centra społecznościowe dla gości i lokalnych społeczności.

Przejęcie wita ponad 600 nowych pracowników w rodzinie Hyatt, wnosząc głęboką wiedzę w zakresie gościnności do globalnego portfolio Hyatt w zakresie stylu życia i rozszerzając zasięg marki Hyatt w strategicznych miejscach, takich jak Nashville, Hollywood, Las Vegas, South Beach, Saint Lucia, Doha i kilka nowych lokalizacji w Nowym Jorku. Obejmie również nowe rynki, takie jak Catskills w Nowym Jorku i Valle de Guadalupe w Meksyku.

„Przejęcie Dream Hotel Group przez Hyatt stanowi ekscytujący rozdział w naszym rozwoju opartym na aktywach, ponieważ poszerzamy naszą ofertę lifestylową, zapewniając podróżującym z całego świata większą liczbę wyjątkowych doświadczeń – teraz i w przyszłości” — powiedział Mark Hoplamazian, prezes i dyrektor generalny dyrektor wykonawczy, Hyatt. „Razem starannie zachowamy ducha i indywidualną tożsamość poszukiwanych hoteli Dream Hotel Group, dodając jednocześnie komercyjną siłę kanałów marketingowych i sprzedażowych Hyatt, zjednoczonych w ramach programu lojalnościowego World of Hyatt”.
Założyciel Dream Hotel Group, Sant Singh Chatwal, będzie kontynuował swoje zaangażowanie jako właściciel czterech otwartych i dwóch przyszłych hoteli, które mają dołączyć do portfolio Hyatt.

„Hyatt ma udokumentowane doświadczenie w zachowaniu tego, co czyni hotele lifestylowe wyjątkowymi, i jest idealnym nowym miejscem dla naszych rozwijających się marek Dream Hotel Group” — powiedział Sant Singh Chatwal, prezes i założyciel Dream Hotel Group. „Jako właściciel obiektów Dream Hotel Group nie mogę się doczekać kolejnej części naszej podróży i jestem przekonany, że przed naszymi hotelami, właścicielami, gośćmi i członkami zespołu jako częścią rodziny Hyatt czeka świetlana przyszłość”.

Były dyrektor generalny Dream Hotel Group, Jay Stein, dołącza do Hyatt jako szef Dream Hotels, aby kierować integracją marek Dream Hotel Group z portfolio Hyatt; były dyrektor ds. rozwoju Dream Hotel Group, David Kuperberg, dołącza do Hyatt jako szef ds. rozwoju — Dream Hotels; a były dyrektor operacyjny Michael Lindenbaum dołącza do Hyatt jako szef operacji – Dream Hotels.

Dream Hotels dołączy jako marka Hayatta do Boundless Collection. Marki Chatwal i Unscripted Hotels zostaną powitane w Independent Collection, dołączając odpowiednio do The Unbound Collection by Hyatt i JdV by Hyatt.

Źródło: Hyatt

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda